Little Wave Moonlight

369,00 zł

Kolor
#00008b

Trzywarstwowy kombinezon neoprenowy z komfortowym podszyciem mieniącą się powłoką.
Dziecięcy, dopasowany krój.
Łatwy w rozpinaniu zamek błyskawiczny.
Odporny na promieniowanie UV, chlor i słoną wodę.

Idealna na basen, zapewnia dodatkowy komfort termiczny podczas pływania i zajęć w wodzie.

 

Rozmiarówka

Rozmiar Loum4y6y8y10y
Klatka piersiowa (cm)56606468
Talia (cm)52566064
Biodra (cm)61656973
Długość rękawa (cm)45,547,549,551,5
Obwód kołnierzyka (cm)27282930
Długość całkowita (cm)66687072
Rozmiar

104/110, 110/116, 116/128, 134/140

Kolor

Ciemny niebieski

Producent

Abnormal Transports Bartosz Kolczyńsk
ul. Szczawieńska 2
58-310 Szczawno-Zdrój
Email: contact@loum.life
Tel: +48 450 120 211

1 opinia dla Little Wave Moonlight

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Little Wave Moonlight”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =

✕
Wybierz walutę